Ruumide rent ja töötoad gruppidele / Workshops for groupsEtte tellimisel korraldame loovtöötubasid seminaridel, laste ja täiskasvanute sünnipäevadel ja ekskursioonigruppidele. Töötubadest osa saama on oodatud kogenud osalejad kui ka need, kes alles esimest korda soovivad loometööga kätt proovida, mõnusat äraolemist ja uute oskuste õppimist jagub siin kõigile. Samuti ei ole õpitubades osalemist tarvis karta ka meesterahvastel, sest huvitavaid tegevusi jagub siin neilegi. Ülimalt rõõmu valmistavad elamused on siin majas tavapäraseks standardiks ning loomulikult saab kõik isetehtu ka endale koju kaasa.

Seminariruumis koosolekut või koolitust korraldades on vajadusel ruumiga koos kasutamiseks projektor, arvuti, kõlarid, kirjutamistahvel ning kõik muu tarvilik. Asjaliku õppepäeva vahepalaks või lõpetuseks sobib aga meeskonnaga ühiselt loovtöötubades osalemine. Samuti on võimalik grupiga läbida toidukoolitus, kus valminud road saab pärast ühiselt ära süüa.

Täiskasvanute sünnipäevade, pulmade või muude ürituste pidamiseks pakume kuni 60le külalisele saali, kus jääb pidu pidades ruumi ka tantsupõranda jaoks. Toidud võib ise kaasa võtta või tellida catering teenus. Soovi korral saab imekirjast pdulistele valida ka töötoad.

Laste sünnipäevade ja klassiõhtute tarvis leiame majas just kõige õigema suurusega ruumi ning valjut naeru ja majas jooksmist ei keela me kunagi. Ühise tegevuse võib valida nimekirjast, üheks laste lemmikuks on osutunud käsitöökommide valmistamine.

TELLITAVAD TÖÖTOAD. Igas töögrupis osaleb korraga 8-10 inimest. Suuremad grupid jagame erinevate töötubadevahel, mis saavad toimuda samal ajal. Samuti teeme võimaluse korral ka muid töötubasid, mida selles nimekirjas veel ei olegi. 

  • Keraamika õpituba. Juhendaja abiga saavad lapsed (kuni põhikooli lõpuni) vormida savipallist väikese kausi, täiskasvanud vormivad saviussist kausi või vaasi. Korduvkülastajad, kes saviussist keraamikat juba teinud on, saavad lapikust savilehest vormida tassi. Tööd põletatakse ja glasuuritakse enne kätteandmist. 

  • Klaasimaali õpituba. Õpitoas maalitakse klaasivärvidega vitraazi imiteerivaid mustreid ja pilte klaasplaadile või kruusile.

  • Käsitsi paberivalmistamise õpituba. Vahenditeks kasutatakse vett, vanapaberit, kuivatatud lehti, taimi jne.

  • Käsitsi kinkekarpide valmistamise õpituba. Materjalidena kasutame papi ja tapeedi jääke, millest valmivad tugevad karbid.
  • Decoupage tehnikas (salvrätitehnika) lillepoti dekoreerimiseõpituba. Salvrättide valikust leitake omale meelepärasemad mustrid, mis kleebitaks savist sillepottidele ning kinnitatakse veekindluse saavutamiseks lakiga.
  • Puidust külmkapimagnetite maalimine. Ümarale puutükile maalitakse juhendaja abiga erinevaid pilte ning tahaküljele kinnitatakse magnet. Valminud esemed saab kohe koju kaasa.
  • Täiskasvanutele loomemajas valminud veini ja õlle degusteerimise õpituba.


LOOMEMAJARäpina Inkubatsioonikeskus | Pargi 31 Räpina, 64505 Põlvamaa; | E-post: leo@ariabi.ee